Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkron/public_html/includes/db.php on line 187
Web Yazılım - Senkron Media interaktif web tasarım, web yazılım, internet reklamcılığı ve içerik pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Web Yazılım

İhtiyacınız olan yazılım nedir?

Yazılım ister masaüstü ister web tabanlı olsun öncelikli olarak ihtiyacınızı karşılaması gerekir. Hazırlanan yazılım modüler olmalı ve sonradan ekleme çıkartma yapılabilmeli. Yazılım ihtiyaç doğması durumunda geliştirilebilir olmalı. Senkron media hazırladığı yapılarda kullanılan alt yapılar tamamen geliştirilebilir alt yapılardır.
 


İnteraktif çözümler sunalım.

İhtiyaçlarınızı bize doğru iletmeniz size en iyi çözümü sunmamız için çok önemlidir. Yazılımın doğru amaca hizmet etmesi için doğru ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Programın iskeleti hazırlanır, veritabanı yapısı çıkartılır ve yazılım hazırlanmaya başlar. Yazım esnasında doğacak ihtiyaçların yazılıma entegre edilmesi için müşteri ile sürekli iletişim halinde olmak gereklidir. Geç bildirilen değişiklikler ya da eklemeler zaman kaybına neden olabiliyor.

Yazılımlar bir zincir yapı ile hazırlanmalıdır. Öncelikle ihtiyaclar belirlenir ve yazılım döküman üzerinde iskelet olarak hazırlanır. Sonrasında veritabanı yapısı hazırlanır ver yazılım sonrasında yazılmaya başlar. Yazılım hazırlanırken doğabilecek ihtiyaçlara göre hazırlanırsa sonrasında geliştirilmesi daha kolay bir sistem olacaktır.Web yazılım proje süreci

Web yazılım projesi öncelikle kullanım alanınız belirlenerek ön fizibilite raporunun hazırlanması ile başlar. Yazılımın ihtiyaç duyulduğu süreçler ve adımlar belirlenir. Yazılım ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulur. Yazılımın deneme süreci gerçekleştirilerek hatalar ve eksiklikler belirlenir. Eksik ve hataların giderilmesinin ardından yazılım tam performans ile kullanıma başlanır.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle çalışan çözüm ortaklarımız