Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkron/public_html/includes/db.php on line 187
İçerik Yönetimi - Senkron Media interaktif web tasarım, web yazılım, internet reklamcılığı ve içerik pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

İçerik Desteği

Bırakın farkınızı içerikleriniz anlatsın. İlkleri siz yaşayın!

Hangi tonda içerik alırdınız? Avrupa'da gücünü kanıtlamış, ülkemizde ise yeni yeni öneminin farkına varılan "Content Marketing" içerik pazarlamasının gücünü denemek istemez misiniz? Kelimelerin sizi doğru şekilde aktardığını bilmek markanızın değerini arttıracaktır.Sizler için ürettiğimiz içerikler ile firma çizginize saygu duyuyor ziyaretçileriniz ile iletişiminizi güçlendiriyoruz. Nasıl ki bir yemeğin lezzeti kadar sunumu da önemli ise, sizi sunmayı iyi biliyoruz...Doğru yayın aracı doğru içerikle buluşuyor.

Reklam araçları içerisinde kullanacağınız metinlerin etkili bir dil ile yayınlandığını düşünmüyor musunuz? Özel olarak oluşturduğumuz yazar kadromuz ile basın bültenlerinizin, internet sitelerinizin, başarı hikayelerinizin harflerini yeniden inşaa ediyoruz. Metnin kullanılacağı alana uygun şekilde içeriklerinizi hazırlayarak eksik olan parçaları biz tamamlıyoruz. 


İletişim önemlidir.

Pazarlama stratejileriniz arasında ürün veya hizmetinizin farkındalığını arttırıyoruz. Paralel olarak marka imajının güçlenmesi ve tüketici sadakatinin yaratılması için her gün daha fazla çalışmaktayız. Sizler hedef kitlenizin gücünü arkanıza alıp ilerlerken içerikleriniz markanızın pr değerini sağlamaya devam ediyor. İçerik pazarlaması yapmanız için 5 neden

- Satın almadan önce içeriğe ihtiyaç duyuyorlar. 
- Ürün/hizmet yorumları satın almayı doğrudan etkiliyor. 
- En uygun fiyat garantisini sağlayan içerikler istiyorlar. 
- Tavsiye edilen ürün/hizmet olup olmadığını soruyorlar. 
- İçeriğe güven duyuyorlar. 


İçeriğin olduğu her yerde biz varız! 

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle çalışan çözüm ortaklarımız