Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkron/public_html/includes/db.php on line 187
Grafik Tasarım - Senkron Media interaktif web tasarım, web yazılım, internet reklamcılığı ve içerik pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Grafik Tasarım

Hayal Gücümüze Güveniyoruz. Peki Ya Siz?
 

Web siteniz için banner tasarımı ya da e-broşür hazırlama, belki de bir poster, ihtiyacınız olan her ney ise çözüm için doğru yerdesiniz. Grafik tasarım konusunda tecrübeli ekibimiz sizin için en iyi ve özgün görselleri hazırlayacaktır. Hazırlanan görseller 3 aşama olarak tasarıma başlanacaktır. Donelerin hazırlanması, tasarım aşaması ve onay süreci.

 

Doğru görseller sizi başarıya götürür.

Tasarımlarınız oluşturulurken en kaliteli ve en etkili görseller kullanılır. Kullanılan görsellerin doğru seçilmesi çalışmanızın başarısı ile doğru orantılıdır. Grafik tasarımlarının görsel yapısı kadar özgün olması da bir o kadar önemlidir. Özgün olmayan tasarımlar kurumsal kimliğinizi sarsabilir.

 

 

Logo tasarımı, ya da afiş tasarımı kurumsal kimliğin bir parçasıdır. Prestijinizi yansıtacak olan bu tasarımlar sizi ticarette bir adım öne taşıyacaktır. Katvizit tasarımlarında okunurluk ve akılda kalıcılık kadar görsel yapı da önemlidir. Bir kartvizit hem görseli güzel hem de göz yormayan bir tasarıma sahip olmalıdır.

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle çalışan çözüm ortaklarımız