Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/senkron/public_html/includes/db.php on line 187
Hakkımızda - Senkron Media interaktif web tasarım, web yazılım, internet reklamcılığı ve içerik pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.

Hakkımızda

Kısaca Senkron Media,

İnternet teknolojilerinin her yeni gün farklı bir hizmet ve istihdam alanı sağlamasının yanı sıra günümüz teknolojisine uyarlı arama motoru dostu siteler önemini arttırmıştır. 2006 yılından beri internet teknolojileri, seo bilimi ve web tasarım teknolojileri ile ilgilinen Eren Şengül tarafından kurulan Senkron Media kurumsal firmalara özel internet çözümleri sunmaktadır.

Hizmet kalitemiz ve sahip olduğumuz müşteri portföyümüz ile gelişen teknolojileri yakalayarak bunları ilk elden hizmetlerimiz aracılığı ile siz değerli müşterilerimize yansıtmaktayız. Sektördeki sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeler ile iş akışınızı ve müşteri potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Apple, Asus v.b sektörün öncü markaları tarafından birçok eğitim sertifikasına sahip olan deneyimli kadromuz ile sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza verimli çözümler sunmaktayız.

Senkron Media hali hazırda web projeleri, mobil uygulamaları ve web yazılımları ile internet dünyasında yer edinmiştir. Bugüne kadar sayısız projeye imza atarak sektörde varlığını kabul ettirmiştir. 

Misyonumuz ; 

Tam hizmet ajansı olarak dijital dünyadaki tüm istek ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktır. 

Vizyonumuz ; 

Gelişen internet teknolojilerini ve reklam stratejilerini yakından takip ederek Türkiye'nin interaktif lider reklam ajansı olmaktır. 

Çözüm Ortaklarımız

Bizimle çalışan çözüm ortaklarımız